OFERTA ODZYSKIWANIA DANYCH

Oferujemy usługi odzyskiwania danych BEZ POŚREDNIKÓW, na miejscu w Toruniu.

Firma specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z: dysków twardych HDD, dysków SSD,  macierzyRAID, dysków NAS, Serwerów, kart pamięci, pamięci przenośnych typu flash,  pendrive. Wykonujemy także usługi  kasowania danych w sposób programowy i sprzętowy.

Oferujemy Odzyskiwanie danych z:

  • komputerowych dysków twardych wszystkich rozmiarów pojemności,
  • przenośnych dysków twardych,
  • dysków twardych stosowanych w sprzęcie specjalisycznym
  • kart pamięci SD,MMC, SONY, Memory Stick,  CF
  • pamięci pendrive,
  • telefonów,
  • aparatów fotograficznych i kamer
  • macierzy dyskowych,
  • odtwarzaczy muzycznych (ipod, iriver, zen i innych z dyskiem twardym lub pamięcią flash),
  • dyktafonów z pamięcią flash.

Odzyskiwanie danych w naszej firmie  to szybka i  skuteczna metoda odzyskania danych. To także gwarancja dyskrecji.

BlackSoft to profesjonalne odzyskiwanie danych zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych, utraty danych w wyniku uszkodzeń  logicznych lub sprzętowych, technicznych i fizycznych. Cały proces postępowania dla każdego typu uszkodzenia nośnika jest klarownie skodyfikowany, a jego przebieg – prosty i sprawny. Pierwszy etap, czyli analiza typu uszkodzenia, jest zupełnie bezpłatny w trybie normalnym, a koszty innych usług znajdą Państwo w zakładce Cennik.

BlackSoft to doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na szybkiej i fachowej pomocy z zakresu usług odzyskiwania danych na ternie Torunia i okolic. Usługa odzyskania danych przebiega według ściśle określonych w firmie procedur. Procedury te są różne dla różnych przypadków utraty danych i różnych nośników, jednak zawsze w przypadku metod bezinwazyjnych stan nośnika pozostaje bez zmian, co zapewnia bezpieczeństwo oraz powtarzalność odzyskania danych.  Aby zapobiec możliwości uszkodzenia danych na oryginalnym dysku, w przypadku uszkodzeń logicznych na sprawnych nośnikach, przed podjęciem  działań wykonywana jest wierna kopia nośnika na naszym sprawnym nośniku, na którym  przeprowadzany jest dalszy proces uzyskania dostępu oraz odczytywania  danych Klienta.

W przypadku uszkodzeń fizycznych lub elektronicznych do wykonania jakiejkolwiek operacji na danych niezbędne jest uruchomienie nośnika wiążące się z  ingerencją w elementy mechaniczne lub elektroniczne nośnika.  Naprawy elektroniki wykonywane są w warunkach zapewniających ochronę antystatyczną, natomiast naprawy dysków twardych wykonywane są w specjalistycznej komorze laminarnej zapewniającej odpowiednią czystość powietrza, temperaturę i wilgotność.